Shock absorber

Více info

Ochranný pultík KIDDY

Více info

Pozvánka na For Babies 2018

Vybíráte autosedačku? To by se Vám mohla hodit veletržní inspirace. Srdečně Vás zveme na veletrh For Babies 2018, který se od 25. do 28.října koná v Praze Letňanech. Rádi Vás v expozici věnované autosedačkám Kiddy seznámíme s novinkami, sedačky Vám předvedeme, poradíme, která se pro Vaše maličké nejlépe hodí.

Náš stánek naleznete v hale 1, číslo stánku 1B14. Pokud hledáte autosedačku pro novorozence, můžeme Vám nabídnout unikátní Evoluna i-Size2 vybavenou funkcí na ležení v autě a která zvítězila v posledním testu ADAC. Pokud hledáte pokračovací autosedačku pro větší dítě vezměte je sebou. Vyzkoušíte sedačku rovnou s jejim budoucím pasažérem. Neváhejte a využijte příležitost si všechno sami vyzkoušet. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Organizační informace naleznete na www.for-babies.cz

Srdečně Vás zveme k návštěvě expozice autosedaček na veletrhu Pro dítě, který se koná od 14. do 17. března 2019 v pavilonu G2 brněnského výstaviště.

Pozvánka na For Kids 2018

Srdečně Vás zveme na veletrh For Kids 2018, který se od 12. do 15.dubna koná v Praze Letňanech. Rádi Vás v expozici věnované autosedačkám Kiddy seznámíme s novinkami, sedačky Vám předvedeme, poradíme, která se pro Vaše maličké nejlépe hodí.

Náš stánek naleznete v hale 1, číslo stánku 1C16. Neváhejte a využijte příležitost si všechno sami vyzkoušet. Naši odborníci Vám rádi poradí.

Těšíme se na Vaši návštěvu. Organizační informace naleznete na www.forkids.cz

A KATEGÓRIÁK EGYSZERŰ ÁTTEKINTÉSE CSECSEMŐKNEK, BABÁKNAK ÉS GYERMEKEKNEK

Bár a legújabb európai jóváhagyási szabvány, az R-129 a testméretet használja elsődleges jóváhagyási mutatóként, továbbra is szem előtt kell tartani két fontos törvényi előírást a gyermek korát illetően:

Általános előírás, hogy a gyermekeknek  12 éves korukig kötelezően gyermekbiztonsági rendszert kell használniuk. A járművekben utazó újszülöttek és babák magasabb védelme érdekében a legkisebbeknek 15 hónapos korukig menetiránynak háttal kell utazniuk.

AVOVA Safetycenter table en 2

×

TOP
Kérjen tanácsot
2000 karakter maradt