AVOVA TECHNOLOGIE BEZPEČNOSTI

 

AVOVA techologie

Naši odborníci na bezpečnost sestavili nejdůležitější informace o bezpečnostních technologiích, které najdete v dětských autosedačkách AVOVA:

Důležitost ochrany proti bočním nárazům s ISIP - integrovanou ochranou proti bočním nárazům AVOVA

Dveře jsou zranitelnou součástí automobilu. Proto jsou všechny opěrkyx zad našich dětských autosedaček AVOVA vybaveny bočními chrániči s integrovanou ochranou proti bočním nárazům. V případě nehody s nárazem ze strany chceme dát vašemu dítěti co nejlepší ochranu. Hluboké a měkké polštáře v kombinaci s technologií ISIP pohlcují energii nárazu a odvádějí nárazové síly od vašeho dítěte.

Pětibodový vnitřní pás jako bezpečnostní standard

Více bodů použitých pro postrojový systém pomáhá šířit více energie, která by se v případě nehody vytvořila. Je to druh systému, který se používá také pro vyšší bezpečnost závodních pilotů.

Z tohoto důvodu jsou všechny naše dětské sedačky AVOVA pro kojence a batolata vybaveny 5bodovým postrojem. Je snadné se přizpůsobit tělu vašeho dítěte a nabízí dobré a přizpůsobené fit. Navíc tento postroj významně snižuje síly, které dítě během nárazu zažívá.
V nepravděpodobném případě, že se s autem převrátíte přes střechu, bude vaše dítě udrženo v sedadle bez rizika vyklouznutí během této extrémní situace.

Podsedák autosedačky s hlubokými bočními chrániči pro lepší ochranu při bočním nárazu

V AVOVA věříme, že maximální bezpečnost musí být standardní. Také s tím, jak vaše dítě roste a je vyšší. Proto nevyrábíme žádné jednoduché podložky s postranními opěradly a postranními křídly. Riziko špatných zranění při nehodě, zejména ze strany, je velmi vysoké. Proto jsou všechna autosedačky AVOVA vybavena hlubokými bočními křídly.

Ergonomická vysoce účinná opěrka hlavy

Pro lepší ochranu hlavy vyrobenou ze speciální vysoce výkonné pěny, kterou najdete také ve Formuli 1. Materiál má jedinečné chování kombinující vyšší pohodlí a chování tuhšího materiálu při nárazu. To umožňuje mnohem lepší ochranu křehkého krku a hlavy vašeho dítěte.

Speciální opěrka hlavy s vložkou pro malé děti

To je určeno pro malé děti. My v AVOVA jsme vyvinuli dvoustupňový systém vložení křehkého krku a hlavy vašeho dítěte pro optimalizovanou ochranu. Jak vaše dítě roste, budete moci odstranit další vrstvy absorbující nárazy.

Najdete to například s AVOVA SPERLING-FIX: můžete odstranit malé dítě vložku, když vaše dítě je dva roky staré, a odstranit druhou vložku, když vaše dítě roste asi čtyři roky.

 

×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá