CESTOVÁNÍ S DÍTĚTEM

Více info

AVOVA TECHNOLOGIE BEZPEČNOSTI

Více info

ŽÁDNÝ KOMPROMIS POKUD JDE O KVALITU A BEZPEČNOST

AVOVA testdummies 
 

Na 100% pro dítě
Naše dětské sedačky splňují nejvyšší bezpečnostní standardy.

Ve skutečnosti je vaše vozidlo vybaveno dostatkem věcí, které vás chrání před riziky při řízení. Ale všechny tyto bezpečnostní pásy, airbagy, asistenty a další díly jsou určeny pro dospělé. A co ochrana vašeho dítěte? Co musí nabídnout dětská autosedačka, aby se váš miláček mohl bezpečně svézt?

Existence norem zajišťuje, že se na trhu nemohou objevit nebezpečné modely autosedaček. Současně může pomoci rodičum s výběrem, pokud si zvolí ze souběžně platných tu nejnovější a nejpřísnější normu.

S postupujícím vývojem bezpečnostních technologií se bezpečnostní normy aktualizují nebo dokonce úplně přepracují. Nejnovějšími evropskými předpisy, které byly zavedeny, jsou UN R-129. Jsme hrdí na to, že všechny naše dětské autosedačky AVOVA byly vyvinuty a schváleny podle tohoto nového standardu.


Předtím, než jsme požádali o schválení, jsme v AVOVA podrobili všchny náše výrobky důkladným testům.

R-129 zavedla nebo zpřísnila standardy pro testování bočního nárazu a převrácení. Ty jsou podle ní nyní povinné. To jsou důležitá témata pro spotřebitelské organizace zabývající se nezávislým testováním.

Kromě testů vyplývajících ze zákonných požadavků jsou dětské autosedačky každoročně testovány také nezávislými spotřebitelskými organizacemi pro testování. Testy probíhají v zařízení německého automobilového klubu (ADAC), a jsou publikovány také Stiftung Warentest a ÖAMTC (Rakousko) a TCS (Švýcarsko).

Testují dětské autosedačky při každodenním používání, při kolizi a podle dalších kritérií, jako je zpracování, ergonomický design, uživatelsky přívětivá manipulace atd. A také testují, zda neobsahují škodlivé látky.

Některá jejich testovací kritéria jsou ještě přísnější než kritéria stanovená v právně závazných normách. Tyto výsledky testů proto mohou poskytnout rodičům dodatečné informace a srovnání jednotlivých produktů. Ale i u spotřebitelských organizací se metodika testů mění, proto je použití jejich značky s výsledky časově a některých i územě omezeno.

100% eco-friendly.
Náš organický a udržitelný přístup.

Zdraví a bezpečí vašeho dítěte je u nás z AVOVA na prvním místě. Proto přicházejí v úvahu pouze ty nejvyšší standardy kvality. Cítíme se také odpovědní za ochranu našeho životního prostředí a ochranu jeho zdrojů. Abychom také tímto způsobem zajistili budoucnost dětí, které již chráníme před nebezpečím na silnici.

AVOVA eco label

×

TOP
Potřebujete poradit?
2000 znaků zbývá